O PROJEKCIE | Praska Drukarnia

Praska Drukarnia „Za burtą” to nasz najnowszy projekt, organizowany nad brzegiem Wisły. Jest to propozycja dla tych wszystkich, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, odczuwają przyjemność z pięknej, letniej pogody oraz gustują w znakomitej zabawie.

Niegdyś “Czarna Perła”, dzisiaj “Za burtą” zaprasza Was na ucztę znakomitej zabawy w najlepszym wydaniu!

W Praskiej Drukarni „Za burtą”, dzięki rozbudowanemu programowi kulturalno-artystycznemu, każdy znajdzie coś dla siebie. A w programie między innymi:

Scena otwarta. Wydarzenia stawiające na promocję młodych artystów, a także odkrywanie nowych talentów.

Pokazy filmów o tematyce żeglarskiej. Pokażemy najciekawsze i najważniejszych wydarzenia z historii żeglarstwa oraz dorobek polskiej i światowej kinematografii w temacie dokumentacji wydarzeń żeglarskich.

Koncerty zespołów muzycznych i solistów z pogranicza muzyki folk, szanty, poezji śpiewanej czy ballady.

Gry i zabawy dla dzieci.

A ponad w planach:

Pierwsza pomoc Czas letni to niestety także okres wzmożonych wypadków i właśnie dlatego zaprosimy Was na spotkanie z ­ ratownikiem medycznym, które pozwoli zapoznać się z podstawowymi technikami pierwszej pomocy.

Szkolenia z węzłów żeglarskich. Dobry węzeł powinien być mocny i trwały! Gdy zawiążemy go niedbale lub nieprawidłowo w krytycznym momencie da znać o sobie prawo Murphy’ego, które odniesione do “supełków” brzmi:”Węzeł rozwiąże się zawsze wtedy, gdy nie powinien się rozwiązać”. Dlatego spotkanie z Pawłem Durakiewiczem, knot masterem, dostarczy nam informacji odnośnie technik wiązania mocnych węzłów oraz przybliży nam nieco pasję naszego bohatera spotkania.

Nauka gry na instrumentach. Zajęcia z gry na instrumentach prowadzić będą osoby, które na co dzień występują na wielu scenach muzycznych w Polsce.

Zapowiedzi poszczególnych wydarzeń możecie śledzić tutaj.

Otwarte codziennie od godz. 12:00 do ostatniego Gościa!

Serdecznie zapraszamy!

Praska Drukarnia “Za burtą”

Subskrybuj
Newsletter