Organizacja dużych wydarzeń, eventy dla firm na Mińskiej | Praska Drukarnia

Dobrze zaplanowany i zorganizowany event nie tylko na długo zapada w pamięć uczestników, ale także w nieszablonowy sposób prezentuje firmę oraz produkty, umożliwiając ich bezpośrednie zaprezentowanie potencjalnym klientom.

Naszą specjalnością są najwyższej jakości eventy na Mińskiej w Warszawie, które organizujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o najmniejsze nawet detale. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez firmowych oraz prywatnych, od momentu przygotowania oferty, poprzez koordynację całego wydarzenia, aż po jego zamknięcie.

Praska Drukarnia to wielofunkcyjny kompleks o łącznej powierzchni 3,5 ha, zlokalizowany przy zbiegu ulic Mińskiej i Chodakowskiej (Warszawa Praga Południe, Kamionek). Przy adresie Mińska 65,dysponujemy przestronnymi, nowoczesnymi halami, w których mogą być organizowane imprezy zarówno przez klientów firmowych, jak i indywidualnych. Jako profesjonalną markę oferującą powierzchnie pod wynajem wyróżniają nas przede wszystkim: doskonała znajomość branży, zainteresowanie najnowszymi trendami, a także niezawodna organizacja.

Naszym klientom możemy zaproponować kompleksowe wsparcie przy organizacji eventów:

 • promocyjnych i edukacyjnych,
 • konferencji, odczytów, seminariów, zjazdów,
 • pokazów mody i bankietów,
 • koncertów i gali,
 • imprez plenerowych,
 • prezentacji nowych produktów,
 • spotkań dla dziennikarzy, blogerów, itp.

 

OBSŁUGA EVENTOWO - ARTYSTYCZNA: przykładowa aranżacja Praskiej Drukarni

 

Wieloletnie doświadczenie i nowoczesne zaplecze techniczne

Zależy nam na oferowaniu usług najwyższej jakości i zadowoleniu wszystkich naszych klientów, dlatego każde zlecenie, które powierza nam agencja eventowa lub inna firma, traktujemy indywidualnie. Podczas organizacji dużych wydarzeń w Warszawie, szczególną uwagę zwracamy nie tylko na oprawę artystyczną czy techniczną. Równie istotne znaczenie mają dla nas wszelkie sugestie i życzenia klientów. Jednym słowem robimy wszystko, aby przygotowane przez nas eventy dla firm dalece odbiegały od przeciętnych standardów.

Znakomicie wykwalifikowany zespół kreatywnych pracowników z doświadczeniem w organizacji krajowych i zagranicznych wydarzeń powodują, że nasi klienci otrzymują za każdym razem w pełni profesjonalną obsługę. Oferowane przez nas rozwiązania z powodzeniem mogą być wykorzystywane podczas konferencji, szkoleń, premier produktów, jak również w trakcie bankietów, gali, wystaw czy pokazów mody.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że organizacja dużych wydarzeń i imprez wymaga kompleksowego podejścia, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić szeroką gamę nowoczesnych urządzeń, pozwalających na staranne przygotowanie nagłośnienia czy oświetlenia. Właściwie dobrane elementy pomagają podkreślić charakter imprezy i stworzyć odpowiedni nastrój, ale ponadto bardzo często decydują o udanym show. Systemy nagłośniowe czy oświetleniowe muszą więc zostać optymalnie dopasowane do rodzaju wydarzenia – w zależności od tego, czy organizujemy imprezę plenerową, uroczystą galę czy kameralną konferencję, jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania, które wpłyną na jego odpowiednią oprawę.

W ramach kompleksowej obsługi eventów w Warszawie możemy zaproponować:

 • catering,
 • nagłośnienie sceniczne/konferencyjne,
 • oświetlenie wraz z przygotowaniem scenografii świetlnej,
 • szeroki wybór multimediów (projektorów, ekranów projekcyjnych, telewizorów, statywów do ekranów, itp.),
 • aranżację wnętrz,
 • obsługę techniczno-logistyczną,
 • oprawę artystyczną.

Decydując się na przygotowanie eventu na Mińskiej, mogą Państwo liczyć na obsługę na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy są w stanie zawsze pomóc na każdym etapie organizacji wydarzenia, doradzając, projektując i proponując najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Przyjmujemy zlecenia zarówno na duże eventy firmowe w Warszawie, jak również na kameralne imprezy w mniejszym gronie. W branży artystycznej niejednokrotnie mieliśmy już okazję wykazać się nie tylko naszą wiedzą czy kreatywnością, ale także szerokimi możliwościami sprzętowymi. Jesteśmy w stanie zorganizować zarówno imprezę w plenerze, jak również w pomieszczeniu zamkniętym, oferując nasze dogodnie zlokalizowane hale mieszczące się w wielofunkcyjnym kompleksie Praska Drukarnia, zlokalizowanym przy adresie Mińska 65.

 

Zapytaj o szczegóły:

eventy@praskadrukarnia.pl
mob.: +48 692 877 296

Subskrybuj
Newsletter