O NAS | Praska Drukarnia

PRASKA DRUKARNIA jest miejscem idealnym do organizacji imprez kulturalnych, m.in. koncertów, spektakli i innych wydarzeń artystycznych ,gal, bankietów, targów, pokazów mody, wystaw i wielu innych nietypowych eventów. Pomagamy w przygotowaniu niebanalnych wydarzeń, które będą zapamiętane przez długi czas.

PRASKA DRUKARNIA oferuje:

 

Kiedyś…

Jak sama nazwa wskazuję ,,Praska Drukarnia’’ odziedziczyła nazwę po mieszczącej się w latach 50-tych XX wieku drukarni, którą już tamtym okresie podziwiano za ogromne hale produkcyjne. Drukarnia była wówczas wyposażona w nowoczesny park maszynowy produkcji radzieckiej. Specjalizowała się również w składzie tekstów w językach: arabskim, abisyńskim, chińskim, etiopskim czy koptyjskim. Co ważne, a zarazem interesujące, na terenie drukarni znajdowała się duża, licząca kilkanaście działów zecernia. Hala była oświetlona światłem dziennym spływającym przez wielkie, okrągłe świetliki umieszczone w suficie. W 2010 roku, drukarnia obchodziła swoją 60-tą rocznicę. Przez te lata pracy, zostało tam wykonanych ponad 100 milionów książek! Na początku drugiej dekady XXI w drukarnia została zamknięta.

 

…Obecnie

Postanowiliśmy wykorzystać potencjał tego miejsca i stworzyć w nim jedno z najciekawszych miejsc do organizacji imprez każdego formatu.
Wygląd i historia tego miejsca nadaje PRASKIEJ DRUKARNI niepowtarzalny klimat i stwarza nieograniczone możliwości organizowania wyjątkowych imprez. Surowość wystroju, a jednocześnie ogromna przestrzeń dają szerokie spectrum możliwości zaadaptowania powierzchni pod organizowane wydarzenia. 

Lokalizacja

 

PRASKA DRUKARNIA, znajduje się w dogodnej lokalizacji. Bardzo dobry i szybki dojazd z centrum, a jednocześnie miejsce oddalone od wielkomiejskiego gwaru, dają wrażenie ustronności, tak trudnej do zdobycia w gwarnej Warszawie.


Praska Drukarnia - o nas - dojazd

Subskrybuj
Newsletter