NAPISALI O NAS | Praska Drukarnia

 

 

27.05.2014 Wzory – Warszawskie Targi Designu 2014

W dniu 24 maja odbyła się trzecia edycja warszawskich Targów Designu “WZORY” w Praskiej Drukarni. Kolejny raz impreza stała na wysokim poziomie. Z roku na rok nabiera rozmachu. Nie inaczej było i w tym roku. Na targach wystawiło się wielu ciekawych i interesujących wystawców jak i rzesze odwiedzających.

Więcej na: Decolatorium

 

 

25.05.2014 III edycja “Wzorów” za nami.

W sobotę 24 maja odbyły się III Warszawskie Targi Designu “Wzory”. Tego dnia do Praskiej Drukarni zjechali się najlepsi młodzi designerzy. Zarówno ci debiutujący, jak i doskonale znani. Tegoroczne targi “Wzory” po raz kolejny udowodniły, że takie wydarzenia jak to mają wielką przyszłość

Więcej na: Meble.com.pl

 

 

17.05.2014 Noc Muzeów w klimacie PRL w Praskiej Drukarni

W klimacie PRL utrzymane były atrakcje przygotowane przez Polską Agencję Prasową na Noc Muzeów. We wnętrzach dawnej drukarni…

Więcej na: dzieje.pl

 

 

17.05.2014 Noc Muzeów na ul. Mińskiej 65

…W Noc Muzeów 2014, prócz wnętrz dawnych warsztatów i samych zdjęć PAP, można jednak było obejrzeć samochody, które w PRL-u królowały na polskich ulicach oraz przypomnieć sobie sklep mięsny lub wnętrze posterunku Milicji Obywatelskiej…

Więcej na: warszawskizwiad.pl

 

 

25.03.2014 Pokaz mody marki Mazurek&Mańka

25 marca w Warszawie w budynku Praskiej Drukarni odbył się premierowy pokaz mody projektantek Mazurek Mańka.  Liczni goście, w tym m.in Ilona Felicjańska aktorka i modelka, oraz gwiazda serialu MIŁOŚĆ NA BOGATO Karolina Gilon…

Więcej na: e-makijaz.pl

 

 

25.03.2014 Relacja z pokazu Mazurek&Mańka kolekcji “Oddech natury”

25 marca 2014 w Praskiej Drukarni w Warszawie odbył się premierowy pokaz mody dwóch młodych projektantek: Anny Mazurek oraz Sabiny Mańka. Dziewczyny przedstawiły kolekcję trafnie zatytułowaną „Oddech Natury”. Przepiękne i bardzo kobiece kreacje zachwycająco łączące surowość naturalnej skóry ze zwiewną delikatnością szyfonu…

Więcej na: naobcasach.pl

 

 

08.12.2013 Magda Piskorczyk w Praskiej Drukarni

Praska Drukarnia to nowe miejsce na kulturalno-eventowej mapie Warszawy, otwarte zaledwie miesiąc temu w dawnym budynku drukarni PAP. Już wkrótce odbędzie się tam pierwszy publiczny koncert. Magda Piskorczyk zaprasza do muzycznej podróży poprzez świat bliskich jej tradycji, kultur i dźwięków.

Więcej na: MojeMiasto

 

 

05.12.2013 Magda Piskorczyk – koncert w Praskiej Drukarni

8 grudnia (niedziela) o 18:00 w Praskiej Drukarni wystąpi Magda Piskorczyk z programem Afro Groove – to połączenie muzyki o korzeniach afro-amerykańskich (soul, blues, jazz, funk) z rytmami i melodiami etnicznymi, zwłaszcza zachodnio-afrykańskimi.

Więcej na: reporter.pl

 

 

05.12.2013 Magda Piskorczyk w Praskiej Drukarni! Wygraj zaproszenie na Blues.pl.

Program z płyty „Afro Groove” wypełni 8 grud­nia kon­cert Magdy Piskor­czyk w Pra­skiej Drukarni w War­szawie. To nowe, ciekawe miej­sce, otwarte 25 paź­dzier­nika w budynku daw­nej drukarni PAP, na Kamionku na Pradze, kilometr od Dworca Wschodniego.

Więcej: blues.pl

 

28.11.2013  Wernisaż obrazów Macieja Wieczerzaka w “Praskiej Drukarni”

Jest to jedno z wydarzeń promujących cykl imprez kulturalnych organizowanych na terenie “Praskiej Drukarni”. Wystawa będzie dotyczyć najnowszego cyklu obrazów Wieczerzaka “Libertines” –  inspirowanego okładkami popularnych magazynów mody.

Więcej na: PAP

 

27.11.2013 Magda Piskorczyk w Praskiej Drukarni

Prezentowany podczas koncertu Afro Groove, to wielobarwne, dynamiczne i bardzo osobiste połączenie muzyki o korzeniach afro-amerykańskich (soul, blues, jazz, funk) z rytmami i melodiami etnicznymi, zwłaszcza zachodnio-afrykańskimi.

Więcej na: biesczadblues.pl

 

 

27.10.2013  Otwarcie Praskiej Drukarni – TVP Warszawa (Qadrans qltury)

O otwarciu „Praskiej Drukarni” w programie “Qadrans qltury”.

Więcej na: tvp.pl

 

 

25.10.2013  PraskaDrukarnia – nowe miejsce na imprezowej mapie Warszawy – naszemiasto.pl

“Budynek historycznej drukarni, postindustrialne wnętrze w stylu lat 50-tych., Stara Praga: w piątek 25 października otwarcie nowego klubu Praska Drukarnia.”

Więcej na: naszemiasto.pl

 

 

24.10.2013  Praska Drukarnia – nowy klub na Pradze w Warszawie przy ul. Mińskiej 65 – onet.pl

“Wystrój wnętrza może się zmieniać w zależności od charakteru mających tu miejsce wydarzeń. Klub bowiem ma w programie organizację tzw. imprez tematycznych, podczas których zarówno stroje, wyposażenie wnętrza, kuchnia mogą być dopasowane do zamówienia klienta.”

Więcej na: onet.pl

 

24.10.2013 Klub Praska Drukarnia – nowe miejsce z klimatem na mapie stolicy – wyborcza.pl

“Na warszawskiej Pradze, w postindustrialnych wnętrzach historycznej drukarni przy ul Mińskiej 65, powstał klub Praska Drukarnia – miejsce, jak zapewniają organizatorzy przedsięwzięcia, nowoczesne, awangardowe, ale i przywołujące atmosferę dawnej Warszawy.”

Więcej na: wyborcza.pl

 

Subskrybuj
Newsletter